בתי ספר

בית ספר יסודי "מבואות"כפתור צהרונים

שם המנהלת סימה עטיה

חזון בית הספר :

"בית ספרנו כבית חינוך, מהווה בבואה לחברה בה אנו חיים, מושפע וניזון ממנה. אנו רואים חשיבות רבה בהרחבת ההשכלה, הקניית ידע וערכים, עידוד הביטוי האישי, פיתוח מצוינות, קיום שיח ודיאלוג עם התלמידים והקהילה במטרה להעניק תחושת שייכות לילדים. מאז ומתמיד היה נושא חברת הילדים והחינוך החברתי אבן יסוד בדרכנו, ונודעה לו חשיבות רבה בצד הדגש על דרכי הוראה מגוונות והתאמת דרכי הלמידה לתלמידים" ( מתוך חזון בית הספר "מבואות").
תיאור:

מבואות הוא בי"ס אזורי קהילתי, וממוקם בקריית החינוך של המועצה. השנה לומדים ב- 28 כיתות כ- 880 תלמידים. הישובים המזינים את מבואות הם: אורות, באר טוביה, אביגדור, כפר ורבורג, תימורים, ניר בנים, כפר אחים, תלמי יחיאל וינון.
כתובת:

קריית החינוך של המועצה
טלפון 08-8581905
קישור לאתר בית הספר
דוא"ל mevoot@gmail.com

בית ספר יסודי "נופים"

שם המנהלת שרה שגיב

חזון בית הספר:

קווי היסוד ליצירת החזון הבית ספרי מבוססים על ערכים מוסריים, חברתיים ולאומיים. ערכי כבוד האדם והקשר למורשת העם, המדינה והקהילה.

תאור:

ביה"ס היסודי "נופים" נפתח בכנות בשנה"ל תשס"ו. כיום, מונה בית הספר כ- 580 תלמידים ב- 18 כיתות, מכיתה א' ועד ו' מהיישובים: ערוגות, אחווה, חצב, נוה מבטח, ביצרון, כנות.

כתובת:

כנות
טלפון 08-8672261
קישור​​ לאתר בית הספר​
דוא"ל​​ nofimbt@gmail.com​

בית ספר יסודי "רגבים"

שם המנהלת בלה רוזנברג

חזון:

"בבסיס העבודה הפדגוגית מדגיש ביה"ס תהליכי הוראה ולמידה קוגניטיביים, רגשיים וחברתיים בכל אחד מתחומי הדעת, לשיפור הישגים ברמת האקלים חברתי-ערכי, בצד קידום הישגים לימודיים.
ביה"ס שואף להצמיח בוגרים המצויידים בכלים של סולידריות חברתית ובעלי מיומנויות חשיבה ואינטליגנציה רגשית כבסיס להישגים לימודיים וערכיים." (מתוך תכנית העבודה השנתית של ביה"ס)

תאור:

ביה"ס רגבים הוא בי"ס ממלכתי המשמש בית לכ- 620 תלמידים מהיישובים: עזריקם, שתולים, שדה עוזיהו, אמונים, עזר, בית עזרא, גבעתי, הלומדים ב 22 כיתות.

טלפון 08-8551018
​קישור​ לאתר בית הספר​
דוא"ל​ Regavim.school@gmail.com​

בית ספר יסודי ממ"ד "יד חזון"

שם המנהל – רון אבנית

חזון:

"חינוך תלמידי ביה"ס על פי רוח התורה להשתלבות מעשית בכל תחומי הרוח והחברה במעגלי החיים השונים, מתוך אמונה באהבת הארץ, אהבת התורה ואהבת ישראל." (מתוך תכנית העבודה השנתית של ביה"ס).

תאור:

ביה"ס יד חזון הוא בי"ס קהילתי ממלכתי דתי, הממוקם בקריית החינוך של המועצה. בית הספר נותן מענה לכל המבקשים ללמוד בחינוך הדתי מכל יישובי המועצה האזורית, ולומדים בו כיום כ-220 תלמידים ב – 10 כיתות.

יעדי ביה"ס:

• טיפוח אקלים חינוכי תורני מיטבי
• טיפוח כישורי חשיבה ולמידה מתמטיים
• טיפוח מיומנויות חקר אורייניים ומדעיים
• טיפוח כישורי שפה באנגלית

כתובת:

קריית החינוך של המועצה
טלפון 08-8581977
קישור​ לאתר בית הספר​
דו​א"ל​ yadh@40.ctc-app.com

תיכון אזורי באר טוביה

שם המנהל – רוני ארז 

דבר המנהל

בית ספרנו משרת את כל יישובי המועצה האזורית ומהווה בית לכל הילדים מכיתה ז` ועד י"ב, כ-2000 תלמידים הלומדים ב 76 כיתות. בית-הספר משתרע על פני כ- 100 דונם ובו מבנים קטנים ואינטימיים ומרחבי דשא ועצים רבים. גם בדרך זו אנו מבטאים את הקשר לאופיו הכפרי-חקלאי של אזורנו. בבית-הספר נפגשים ילדים מכל קצות האזור, והוא מסייע להם לצמוח כחברה מלוכדת. אני רואה לנגד עיני את הקהילה של המועצה האזורית באר-טוביה, המתגוררת ב-23 מושבים, בעוד שנות דור: קהילה מאוחדת, ללא אפליה, עם עזרה הדדית, קהילה ערכית, משכילה ומבוססת כלכלית; קהילה הזוכרת לטובה את בית-הספר התיכון שלה ואשר ממשיכה לשלוח אליו את הדור הבא מתוך אמון ושיתוף פעולה.
אני רואה בחינוך הילדים להיות יהודים, ציונים ובני אדם אנושיים ברוח מגילת העצמאות של מדינת ישראל את משימתו החשובה ביותר של בית-הספר. כדי לעמוד במשימה זו, וכדי לאפשר לכל ילדה וילד להצליח בחייהם האישיים בהווה ובעתיד, עמל צוות המורים והעובדים במסירות רבה ומוכן לנסות ולפתור כל בעיה. גם אני, כראש הצוות, עומד לרשותכם.
תיאור ביה"ס התיכון הינו בי"ס 6 שנתי הקולט את תלמידי האזור מכל היישובים מכיתה ז' ועד יב'. חטיבת הביניים והחטיבה העליונה משלימות האחת את השניה ומשמשות ברצף אחד ככור ההיתוך של האזור.

כתובת:

ת.ד. 109 קרית מלאכי 83100
טלפון 08-8581906
פקס 08-8504851
קישור לאתר בית הספר
דוא"ל tbt.site@gmail.com

תיכון ממ"ד "באר – עמ"י" ​

שם המנהל​ תומר אמנו​

דבר המנהל​

תיכון באר עמ"י הינו תיכון שש שנתי, על שם סא"ל עמנואל מורנו ז"ל.
כבית ספר השואף לחנך לאורו של עמנואל, אנו מאמינים כי חינוך דתי הולם הטומן בחובו ערכי מוסר, ערכי שותפות ותרומה, המשלבים לימודים עיוניים מאתגרים ומגוונים – יש בכוחם להביא לזהות הבוגר המשכילה לשלב אישיות ראויה המשלבת ותורמת בכל תחומי החיים והחברה.​

תיאור​

תיכון ממ"ד באר עמ"י הינו בי"ס צומח. השנה לומדים בבית הספר כ-280 תלמידים ב 10 כתות מכתה ז' ועד כתה יב'.​

כתובת​:

קריית החינוך באר טוביה​
טלפון​ 08-9581585​
פקס​ 08-9581580 ​
​קישור​ לאתר בית הספר

דוא"ל mailto:beer.ami.tm@gmail.com